Warga PPAL

[:en]

JABATAN ILMU DASAR DAN PENDIDIKAN LIBERAL

Ketua Jabatan
Ketua Jabatan
Nama: Dr. Juriffah Ariffin
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Kimia
No. Tel: 3542/3270
Email: riffa@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Dr. Zamzahaila Mohd Zain
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Kimia
No. Tel: 4963
Email: zamzahaila@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama : Dr. Khairil Shazmin binti Kamarudin
Kelayakan Akademik : Doktor Falsafah
Bidang : Pemakanan(Pemakanan Komuniti)
No Tel : 4964
Emel : ksk@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama : Dato' Raja Arif bin Raja Ali
Kelayakan Akademik : Sarjana
Bidang : Perniagaan dan Pengurusan
No Tel : 3313
Emel : raja_arif@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Dr. Nor Afandy Hamid@Hamad
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Biologi
No. Tel: 4990
Email: norafandy@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Ahmad Fakharuddin Abdul Rahman
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Perakaunan
No. Tel: 3173
Email: ahmad.din@umt.edu.my
Pensyarah
Nama: Maznah Salleh
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Pengurusan
No. Tel: 3308
Email: maznah@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Mohammad Rodzi Embong
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Perakaunan
No. Tel: 3286
Email: mrodzi@umt.edu.my
Pensyarah
Nama: Tn. Hj. Ridzuan Yacob
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Pengurusan
No. Tel: 4204
Email: ridzuan.yacob@umt.edu.my
Pensyarah
Nama: Nor Suriyati Othman
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Perakaunan
No. Tel: 3479
Email: suriyati@umt.edu.my
Pensyarah
Nama: Mohammad Hussin Hj. Zain
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Kimia
No. Tel: 3554
Email: mhuzain@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Wong Chee Ho
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Biologi
No. Tel: 3432
Email: cheeho@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Azhar Mohd Sinin
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Fizik
No. Tel: 3862
Email: azharms@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Tengku Fara Kamilia Tengku Mohd Kamil
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Biologi
No. Tel: 3026
Email: tg.fara@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Mohamed Shahrir Mohamed Zahari
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Kejuruteraan Alam Sekitar
No. Tel: 3353
Email: shahrir@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Hasiah Salleh
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Fizik
No. Tel: 3468
Email: hasiah@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Ahmad Rusdi Abdullah
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Biologi
No. Tel: 4426
Email: a.rusdi@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Mohd Azmi Bin Muhammed Idris
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Biologi
No. Tel: 4161
Email: azmidris@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Zaharul Nizal Bin Zabidi
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Biologi
No. Tel: 3377
Email: zaharul@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Akbar Bin Ali
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Ekonomi dan Ekonometrik
No. Tel: 3549
Email: akbar@umt.edu.my
Pensyarah
Nama: Norlidawahi Binti Wahab
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Perakaunan dan Kewangan
No. Tel: 3423
Email: wahi@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Ahmad Farid Fuad
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Sains Biologi
No. Tel: 3408
Email: farid@umt.edu.my

Profile Akademik
Nama: Wendy Wee
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Perikanan dan Akuakultur
No. Tel: 5029
Email: wendy@umt.edu.my

Profile Akademik
[table “6” not found /]
[:MS]

PENTADBIRAN

Dekan
Dekan
Nama: Prof. Dr. Asyraf Bin Haji Abd. Rahman
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Tamadun Islam
No. Tel: 3511/3855
Email: asyraf@umt.edu.my

Profile Akademik
Timbalan Dekan (Akademik Dan Pelajar)
Timbalan Dekan (Akademik Dan Pelajar)
Nama: Dr. Shamsiah Binti Abdul Hamid
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3507/3420
Emel: samsiah@umt.edu.my

Profile Akademik
Timbalan Dekan (Bakat dan Penyelidikan)
Timbalan Dekan (Bakat dan Penyelidikan)
Nama: Dr. Zamzahaila Mohd Zain
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Kimia
No. Tel: 4963
Email: zamzahaila@umt.edu.my

Researchgate
Profile Akademik
Ketua Penolong Pendaftar
Nama: Mohammad Zaidi Bin Mahadi
Bidang:
No.Tel: 3691
Email: mohdzaidi@umt.edu.my
Penolong Pendaftar
Nama: Syarifah Noormaisarah binti Tuan Besar
Bidang: Toksikologi Akuatik
No. Tel: 3688
Email: noormaisarah@umt.edu.my
Penolong Pegawai Tadbir
Penolong Pegawai Tadbir
Nama: Farhana Binti Abdullah@A Rahim
No.Tel: 3419
Email: farhana.rahim@umt.edu.my
Setiausaha Pejabat
Setiausaha Pejabat
Nama: Wan Noor Aiza Wan Azzam
No. Tel: 3512
Email: n.aiza@umt.edu.my
Setiausaha Pejabat
Nama: Nor Irina Sairah Mainong
No.Tel: 3505
Email: irina_sairah@umt.edu.my
Setiausaha Pejabat
Setiausaha Pejabat
Nama: Heryani Binti Ab Ghani
No.Tel: 3518
Email: heryani@umt.edu.my
Pembantu Tadbir
Nama: Rosnani Abdul Ghani
No. Tel: 3251
Email: nani@umt.edu.my
Pembantu Tadbir
Nama: Nursalawati Binti Drahman
No. Tel: 3251
Email: salwanis@umt.edu.my
Pembantu Tadbir
Nama: Suria Abdul Ghani
No. Tel: 3351
Email: suria@umt.edu.my
Pembantu Makmal Kanan
Nama: Noora Ibrahim
No. Tel: 3264
Email: noora@umt.edu.my
Pembantu Makmal
Pembantu Makmal
Nama: Mohd Mazlan Hassan
No. Tel: 3264
Email: larn@umt.edu.my
Pembantu Tadbir (P/O) Kanan
Nama: Nek Rosli Megat Deraman
No. Tel: 3351
Email: nik@umt.edu.my
Pembantu Operasi
Nama: Siti Aminah Binti Ismail
No Tel: 3351
Email: amiey@umt.edu.my
Pekerja Am
Nama: Mohd Jamel Mohamad Noor
No. Tel: 3351
Email: jamel.mnoor@umt.edu.my
Pembantu Operasi
Nama: Mohd Radi Nasiruddin Bin Mohd Rozmi
No.Tel: 3351
Email: m.radi@umt.edu.my

JABATAN BAHASA DAN KOMUNIKASI

Ketua Jabatan Bahasa dan Komunikasi
Ketua Jabatan
Nama: Dr. Radhiah Ismail
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Bahasa Moden
No. Tel: 3668
Email: radhiah@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Dr. Che Hasniza Che Noh
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Komunikasi
No. Tel: 3207
Email: niza@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Prof. Madya Dr. Noor Rohana Mansor
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Bahasa Moden
No. Tel: 3539
Email: noor_rohana@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama:Prof. Madya Dr. Ismail Muhammad
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Bahasa Moden
No. Tel: 3167
Email: abureza@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Pensyarah
Nama: Dr. Mohd Yusri Ibrahim
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Komunikasi
No. Tel: 3483
Email: yusri@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Dr. Isma Rosila Ismail
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3610
Email: ismarosila@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Dr. Roswati Abdul Rashid
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Moden
No. Tel: 3811
Email: roswati@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Pensyarah
Nama: Rohani Hamzah
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Moden
No. Tel: 3824
Email: rohani.hamzah@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Pensyarah
Nama: Sharifah Muzdalifah Syed Ahmad
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Moden
No. Tel: 3484
Email: shmuzdalifah@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Mohammad Mahdi Abas
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Komunikasi
No. Tel: 3809
Email: mahdi@umt.edu.my

Profile Akademik
Guru Bahasa
Nama: Mariati Mat Salleh@Md Nor
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Moden
No. Tel: 3826
Email: mariati@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama : Puan Nurul Ain Chua binti Abdullah
Kelayakan Akademik : Sarjana
Bidang : Bahasa Moden
No Tel : 3525
Emel : ain.chua@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Che Mohd Zaid Yusof
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Moden
No. Tel: 3170
Email: cmzaid@umt.edu.my

Profile Akademik
Nama : Puan Mazlina Ahmad
Kelayakan Akademik : Sarjana
Bidang : Bahasa Melayu
No Tel : 3693
Emel : mazlinaahmad@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Kasyfullah Abd Kadir ( Cuti Belajar )
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Moden
No. Tel: -
Email: kasyfullah.kadir@umt.edu.my

JABATAN KENEGARAAN DAN PERADABAN

Ketua Jabatan
Nama: Dr. Hailan Salamun
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Tamadun Islam
No. Tel: 3853
Email: hailan@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Prof. Dr. Asyraf Bin Haji Abd. Rahman
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Tamadun Islam
No. Tel: 3511/3855
Email: asyraf@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Dr. Hamdan Aziz
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Sejarah Malaysia
No. Tel: 3866
Email: hamdan.aziz@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Dr. Ruzaini Sulaiman@Abd Rahim
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Tamadun Asia
No. Tel: 3682
Email: ruzaini@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama : Dr. Najihah binti Abdul Mutalib
Kelayakan Akademik : Doktor Falsafah
Bidang : Pengajian Islam
No Tel : 3336
Emel : najihah.mutalib@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Peter Wong Sin On
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Kaunseling
No. Tel: 3118
Email: peter@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Mohd Yusoff Mohamad
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Kaunseling
No. Tel: 3521
Email: myusmo@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Syahrin Said
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Politik dan Kajian Antarabangsa
No. Tel: 3868
Email: syahrin@umt.edu.my

Researchgate
Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Dr. Firdaus Khairi Bin Abdul Kadir
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Pengajian Islam
No. Tel: 3213
Email: firdauskhairi@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Dr. Aisyah Binti Dollah@Abdullah
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Pengajian Islam
No. Tel:3537
Email: aisyahabdullah@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Dr. Abdul Hanis Bin Embong
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Pengajian Islam
No. Tel: 3633
Email: hanis.embong@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Ismar Liza Mahani Ismail (Cuti Belajar)
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Sejarah dan Politik
No. Tel: 3803
Email: ismarhani@umt.edu.my

JABATAN ILMU DASAR DAN PENDIDIKAN LIBERAL

Ketua Jabatan
Ketua Jabatan
Nama: Dr. Juriffah Ariffin
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Kimia
No. Tel: 3542/3270
Email: riffa@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Dr. Zamzahaila Mohd Zain
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Kimia
No. Tel: 4963
Email: zamzahaila@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama : Dr. Khairil Shazmin binti Kamarudin
Kelayakan Akademik : Doktor Falsafah
Bidang : Pemakanan(Pemakanan Komuniti)
No Tel : 4964
Emel : ksk@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama : Dato' Raja Arif bin Raja Ali
Kelayakan Akademik : Sarjana
Bidang : Perniagaan dan Pengurusan
No Tel : 3313
Emel : raja_arif@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Dr. Nor Afandy Hamid@Hamad
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Biologi
No. Tel: 4990
Email: norafandy@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Ahmad Fakharuddin Abdul Rahman
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Perakaunan
No. Tel: 3173
Email: ahmad.din@umt.edu.my
Pensyarah
Nama: Maznah Salleh
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Pengurusan
No. Tel: 3308
Email: maznah@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Mohammad Rodzi Embong
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Perakaunan
No. Tel: 3286
Email: mrodzi@umt.edu.my
Pensyarah
Nama: Tn. Hj. Ridzuan Yacob
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Pengurusan
No. Tel: 4204
Email: ridzuan.yacob@umt.edu.my
Pensyarah
Nama: Nor Suriyati Othman
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Perakaunan
No. Tel: 3479
Email: suriyati@umt.edu.my
Pensyarah
Nama: Mohammad Hussin Hj. Zain
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Kimia
No. Tel: 3554
Email: mhuzain@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Wong Chee Ho
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Biologi
No. Tel: 3432
Email: cheeho@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Azhar Mohd Sinin
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Fizik
No. Tel: 3862
Email: azharms@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Tengku Fara Kamilia Tengku Mohd Kamil
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Biologi
No. Tel: 3026
Email: tg.fara@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Mohamed Shahrir Mohamed Zahari
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Kejuruteraan Alam Sekitar
No. Tel: 3353
Email: shahrir@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Hasiah Salleh
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Fizik
No. Tel: 3468
Email: hasiah@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Ahmad Rusdi Abdullah
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Biologi
No. Tel: 4426
Email: a.rusdi@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Mohd Azmi Bin Muhammed Idris
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Biologi
No. Tel: 4161
Email: azmidris@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Zaharul Nizal Bin Zabidi
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Biologi
No. Tel: 3377
Email: zaharul@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Akbar Bin Ali
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Ekonomi dan Ekonometrik
No. Tel: 3549
Email: akbar@umt.edu.my
Pensyarah
Nama: Norlidawahi Binti Wahab
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Perakaunan dan Kewangan
No. Tel: 3423
Email: wahi@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Ahmad Farid Fuad
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Sains Biologi
No. Tel: 3408
Email: farid@umt.edu.my

Profile Akademik
Nama: Wendy Wee
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Perikanan dan Akuakultur
No. Tel: 5029
Email: wendy@umt.edu.my

Profile Akademik
[table “6” not found /]

PUSAT PEMBELAJARAN BAHASA INGGERIS

Pengarah
Nama: Rozanah Ibrahim
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3504
Email: rozanah.ibrahim@umt.edu.my

Profile Akademik
Timbalan Pengarah
Nama: Dr. Azza Jauhar Ahmad Tajuddin
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3444
Email: azzajauhar@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Dato' Prof. Madya Dr. Noraien Mansor
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 5190/3880
Email: aien@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Dr. Samsiah Abdul Hamid
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3420/3507
Email: samsiah@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Dr. Che Wan Ida Rahimah Che Wan Ibrahim
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Komunikasi
No. Tel: 3281
Email: idaray@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Muhamad Khairul Zakaria
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3728
Email: muhamad.khairul@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Mohd Haniff Bin Mohd Tahir
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3498
Email: m.haniff@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Ahmad Niza Syazre Bin Abdullah
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3309
Email: syazre@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Wan Muhammad Saefullah Bin Wan Norhaidi
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3309
Email: saef.wan@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Rosyati Abdul Rashid
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3203
Email: rosyati@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Dr. Raihana Romly
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3314
Email: raihana.romly@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Sharon Lim Sui-Lin
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3171
Email: sharon@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Wan Zulkifli Wan Kasim
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3270
Email: wanzul@umt.edu.my

Profile Akademik
Guru Bahasa
Nama: Suria Hani Ibrahim
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3499
Email: suria.hani@umt.edu.my

Profile Akademik
Nama: Nina Marlini Ahmad
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3954
Email: emim@umt.edu.my

Profile Akademik
Nama: Nadia Mohd Nawi
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3426
Email: nadianawi@umt.edu.my

Profile Akademik
Nama: Noor Azida Ab. Wahab
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3306
Email: noor_azida@umt.edu.my

Profile Akademik
Nama: Mohd Zulkanain Mamat
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3281
Email: zulkanain@umt.edu.my

Profile Akademik
Nama: Shamsuddin Awang
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3825
Email: shamsudin@umt.edu.my

Profile Akademik
Guru Bahasa
Nama: Halimatus Saadiah Abdul Rahman
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3742
Email: halimahrahman@umt.edu.my

Profile Akademik
Guru Bahasa
Nama: Husna Nurul Izzah Jamaluddin@Noordin
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3678
Email: husna.izzah@umt.edu.my

Profile Akademik
Guru Bahasa
Nama: Nik Izyani Nik Nordin
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 4847
Email: izyani@umt.edu.my

Profile Akademik
Guru Bahasa
Nama: Alyani Ayub
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3827
Email: alyani.ayub@umt.edu.my

Profile Akademik
Guru Bahasa
Nama: Noor Durrah Farahi Alias
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3826
Email: durrahfarahi@umt.edu.my

Profile Akademik
Guru Bahasa
Nama: Wan Nurhafeza Wan Salam
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3956
Email: w.nurhafeza@umt.edu.my

Profile Akademik
Guru Bahasa
Nama: Hafizah Ab Hamid
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3475
Email: izahamid@umt.edu.my

Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Chaizani Mohd Shamsudin
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3775
Email: chaizani@umt.edu.my

Profile Akademik
Guru Bahasa
Nama: Noraini Mohd Satta
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3136
Email: noraini.satta@umt.edu.my

Profile Akademik
Nama: Nur Shahida Zakaria ( Cuti Belajar )
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: -
Email: n.shahida@umt.edu.my
Nama: Raihan Rosman ( Cuti Belajar )
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: -
Email: raihan.rosman@umt.edu.my
[:]