Pusat Pembelajaran Bahasa Inggeris

PUSAT PEMBELAJARAN BAHASA INGGERIS

Pengarah
Nama: Rozanah Ibrahim
Kelayakan Akademik:
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3504
Email: rozanah.ibrahim@umt.edu.my
Timbalan Pengarah
Nama: Dr. Azza Jauhar Ahmad Tajuddin
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3444
Email: azzajauhar@umt.edu.my
Nama: Dato' Prof. Madya Dr. Noraien Mansor
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 5190/3880
Email: aien@umt.edu.my
Pensyarah /Timbalan Dekan (Akademik Dan Pelajar)
Nama: Dr. Samsiah Abdul Hamid
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3420/3507
Email: samsiah@umt.edu.my
Pensyarah
Nama: Dr. Che Ida Rahimah Che Wan Ibrahim
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Komunikasi
No. Tel: 3281
Email: idaray@umt.edu.my
Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Muhamad Khairul Zakaria
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3728
Email: muhamad.khairul@umt.edu.my
Pensyarah
Nama: Mohd Haniff Bin Mohd Tahir
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3498
Email: m.haniff@umt.edu.my
Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Ahmad Niza Syazre Bin Abdullah
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3309
Email: syazre@umt.edu.my
Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Wan Muhammad Saefullah Bin Wan Norhaidi
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3309
Email: saef.wan@umt.edu.my
Pensyarah
Nama: Rosyati Abdul Rashid
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3203
Email: rosyati@umt.edu.my
Pensyarah
Nama: Dr. Raihana Romly
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3314
Email: raihana.romly@umt.edu.my
Profile Akademik
Pensyarah
Nama: Sharon Lim Sui-Lin
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3171
Email: sharon@umt.edu.my
Pensyarah
Nama: Wan Zulkifli Wan Kasim
Kelayakan Akademik: Sarjana
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3270
Email: wanzul@umt.edu.my
Guru Bahasa
Nama: Noraini Mohd Satta
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3136
Email: noraini.satta@umt.edu.my
Guru Bahasa
Nama: Halimatus Saadiah Abdul Rahman
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3742
Email: halimahrahman@umt.edu.my
Guru Bahasa
Nama: Husna Nurul Izzah Jamaluddin@Noordin
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3678
Email: husna.izzah@umt.edu.my
Nama: Nadia Mohd Nawi
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3426
Email: nadianawi@umt.edu.my
Nama: Noor Azida Ab. Wahab
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3306
Email: noor_azida@umt.edu.my
Nama: Mohd Zulknain Mamat
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3281
Email: zulkanain@umt.edu.my
Nama: Shamsuddin Awang
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3825
Email: shamsudin@umt.edu.my
Guru Bahasa
Nama: Alyani Ayub
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3827
Email: alyani.ayub@umt.edu.my
Guru Bahasa
Nama: Suria Hani Ibrahim
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3499
Email: suria.hani@umt.edu.my
Guru Bahasa
Nama: Noor Durrah Farahi Alias
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3826
Email: durrahfarahi@umt.edu.my
Guru Bahasa
Nama: Wan Nurhafeza Wan Salam
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3956
Email: w.nurhafeza@umt.edu.my
Guru Bahasa
Nama: Hafizah Ab Hamid
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3475
Email: izahamid@umt.edu.my
Nama: Nina Marlini Ahmad
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3954
Email: emim@umt.edu.my
Pensyarah
Nama: Chaizani Mohd Shamsudin
Kelayakan Akademik:
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3775
Email: chaizani@umt.edu.my
Guru Bahasa
Nama: Nik Izyani Nik Nordin
Kelayakan Akademik: Sarjana Muda
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 4847
Email: izyani@umt.edu.my
Nama: Nur Shahida Zakaria (Cuti Belajar)
Kelayakan Akademik:
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: -
Email: n.shahida@umt.edu.my
Nama: Raihan Rosman (Cuti Belajar)
Kelayakan Akademik:
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: -
Email: raihan.rosman@umt.edu.my