الإدارية

Dekan
Dekan
Nama: Prof. Dr. Aziz Ahmad
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Biokimia dan Mikrobiologi
No. Tel: 3144
Email: aaziz@umt.edu.my

Profile Akademik
Setiausaha Dekan
Nama: Kamsiah Abdul Latif
No.Tel: 3145
Email: kamsiah.latif@umt.edu.my
Timbalan Dekan (Bakat dan Penyelidikan)
Timbalan Dekan (Bakat dan Penyelidikan)
Nama: Prof. Madya Dr. Che Hasniza Che Noh
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Komunikasi
No. Tel: 3510
Email: niza@umt.edu.my

Profile Akademik
Timbalan Dekan Akademik dan Pelajar)
Timbalan Dekan Akademik dan Pelajar)
Nama: Dr. Azza Jauhar Ahmad Tajuddin
Kelayakan Akademik: Doktor Falsafah
Bidang: Bahasa Inggeris
No. Tel: 3125/3504
Email: azzajauhar@umt.edu.my

Profile Akademik
Setiausaha Pejabat
Setiausaha Timbalan Dekan
Nama: Heryani Binti Ab Ghani
No.Tel: 3291
Email: heryani@umt.edu.my
Ketua Penolong Pendaftar
Nama: Mohammad Zaidi Mahadi
Bidang: Sumber Manusia (Pengurusan Awam)
No.Tel: 3691
Email: mohdzaidi@umt.edu.my
Penolong Pendaftar Kanan
Nama: Tuan Ahmad Marwan Tuan Rosdi
No. Tel: 3618
Email: marwan@umt.edu.my
Penolong Pegawai Tadbir
Nama: Sarifah Noraida Tuan Nek
No.Tel: 3673
Email: sharifah@umt.edu.my
Penolong Pegawai Tadbir
Nama: Yusnaina Mat Zin
No.Tel: 3673
Email: naina@umt.edu.my
Pembantu Tadbir Kanan
Nama: Nek Rosli Megat Deraman
No. Tel: 3607
Email: nik@umt.edu.my
Pembantu Tadbir Kanan
Nama: Nursalawati Binti Drahman
No. Tel: 3454
Email: salwanis@umt.edu.my
Pembantu Tadbir Kanan
Nama: Rosnani Abdul Ghani
No. Tel: 3454
Email: nani@umt.edu.my
Pembantu Makmal Kanan
Nama: Noora Ibrahim
No. Tel: 3663
Email: noora@umt.edu.my
Pembantu Tadbir
Nama: Mohd Hanif Ahmad
No Tel: 3607
Email: mohd.hanif@umt.edu.my
Pembantu Tadbir
Nama: Suraya Mohamad
No Tel: 3607
Email: msuraya@umt.edu.my
Pembantu Tadbir
Nama: Nor Azra Saleh
No Tel: 3607
Email: azra@umt.edu.my
Pembantu Tadbir
Nama: Nor Hasniah Hashim
No. Tel: 3454
Email: hasni@umt.edu.my
Pembantu Operasi
Nama: Wan Kamri Wan Mohamad
No.Tel: 3607
Email: kamri@umt.edu.my
Pembantu Operasi
Nama: Saidatul Syuhadah Jaafar
No Tel: 3607
Email: saidatul@umt.edu.my
Pekerja Am
Nama: Mohd Jamel Mohamad Noor
No. Tel: 3607
Email: jamel.mnoor@umt.edu.my